‘Ritёs i duhen më të mëdha…’ /foto/

Rita Ora vitin e ri 2019 e ka nisur duke sfiduar temperaturat. Këngëtarja britanike me rrёnjё shqiptare po e shijon famёn planetare dhe pёrveç muzikёs, pa dyshim se ka edhe asete tjera me çka tё mburret.

Sё fundmi Rita ka postuar një foto, ku shfaqet para pasqyrës e veshur me të brendshme në ngjyrë të verdhë.

Krahas kësaj fotoje ajo ka shkruar:

Më duhen një palë recipeta më të mëdha”.

E çka mbetet pёr konkluzion është se Rita Ora po e ndez rrjetin me foto tё tilla. /©Kabllogrami/

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë