‘Ylli e Hana’ projekti i ri i Genc Prelvukajt /video/

Genc Prelvukaj e ka lansuar këngën e re me titull “Ylli e Hana”, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Genci thuhet se qëndron tërësisht prapa këtij projekti, të cilin thuhet se e ka realizuar vet si dhe ka shkruar tekstin e këngës./©Kabllogrami/

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë