Shfletimi i Kategorisë

Tjera

Mikaela Shiffrin e pa arritshme sivjet në skijim alpin

Skitarja amerikane është duke shkëlqyer këtë sezon dhe është e pakonkurencë në garat e sivjetme të kampionatit botëror në skijim alpin, transmeton Kabllogrami. Skitarja amerikane, Mikaela Shiffrin, ka konfirmuar statusin e saj si një…

Skijim Alpin: Shiffrin s’po ndalet me rekorde

Skitarja amerikane, Mikaela Shiffrin, po vazhdon të bëjë histori. Ajo ka barazuar rekordin për fitore të shënuara në Kupën e Botës në disiplinën e sllallomit në skijim alpin, duke regjistruar të shtunën në Courchevel të Francës fitoren e…

Notarët e Kosovës po garojnë në Botërorin e notit

Notarët kosovarë janë duke u paraqitur çdo ditë në garat e Botërorit, ndërsa rezultatet e tyre janë larg atyre që kërkohen për kalim në gjysmëfinale. Sidoqoftë, përmirësimi i rekordeve personale dhe të vendit, po vlerësohet sukses i madh i…

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë