Edhe njё gol i Kosovёs me tё filluar pjesa e dytё

Kosova ka arritur tё shёnojё edhe golin e dytё me tё filluar pjesa e dytё e takimit, konkretisht, shёnoi Arbёr Zeneli pas njё asistimi tё Vedat Muriqit nё minutёn e 50 tё takimit.

Tani Kosova prinё me rezultat 2:0, dhe ёshtё shumё afёr qё tё sigurojё vendin e parё nё grup dhe tё kualifikohet tutje nё Europa Nations League. Kabblogrami do t’ju mbajё tё informuar pёr çdo risi tё takimit. /©kabllogrami/

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë