Morena Taraku dhe Sabri Fejzullahu dalin me këngën ‘Dashni’

Morena Taraku dhe Sabri Fejzullahu sapo kanë publikuar duetin “Dashni”. Të dy këngëtarët ka kohë që kanë paralajmëruar një bashkëpunim të tillë që më në fund bëhet realitet, shkruan Kabllogrami.

Projektit të tyre, të dy artistët ia kanë shoqëruar edhe videoklipin, ndërsa kënga vjen plot ritëm dhe ka për temë dashurinë.

Për tekstin e këngës është përkujdesur TIM, ndërsa videoklipi është punuar nga “MaxProductional”. /©Kabllogrami/

Në vijim mund ta dëgjoni këngën e re nga Morena Taraku dhe Sabri Fejzullahu:

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë