Obama bëhet babadimër /Foto-Video/

Obama ka vizituar një prej qendrave spitalore të fëmijëve në kryeqytetin amerikan, ku edhe ka shpërndarë dhurata në prag të festave të fundvitit, transmeton Kabllogrami

I njohur për natyrën e tij spirituoze dhe afërsinë më njerëzit, ish-presidenti amerikan Barack Obama edhe këtë fund vit ka gëzuar fëmijët në nevojë.

Madje Obama ka vendosur edhe kapelën e Babadimrit, ndërsa ka kënduar edhe këngën e Krishtlindjes bashkë me fëmijët dhe stafin e spitalit. /kp/©Kabllogrami/

 

 

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë