Rita shfaqet e mёrzitur gjatё pozimeve lakuriq /video/

Rita Ora gjatë njё interviste dhёnё “Love Magazine” nё video duket e mёrzitur dhe shumё emotive, e nё raste duket sikur fshin lotёt, gjatё pozimit lakuriq. Kёshtu ka zbuluar se është ‘nervoze pothuaj gjatë gjithë kohës, sidomos kur pozon lakuriq’, transmeton Kabllogrami. 

Këngëtarja 28-vjeçare shihet në një video, nё njё set pozimi duke u zhveshur gjersa rrëfeu “Unë gjithmonë dua të bëj diçka tjetër, diçka më shumë. Kurrë nuk dua të ndalem së lëvizuri. Mbetni në lëvizje, vazhdoni të punoni”, dёgjohet Rita duke folur.

Duke folur për nervozёn, bukuroshja ka pohuar se “Ndonjëherë bëhet e vështirë dhe njerëzit nuk mund të të kuptojnë. Dëshironi vetëm të bërtisni”.

Fillimisht ajo kishte të veshur një fustan të bardhë me pupla dhe më pas u zhvesh lakuriq për të marrë poza joshëse. /©Kabllogrami/

 Në vijim mund ta ndiqni video intervistën për “Love Magazine”:

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë