Shfletimi i Kategorisë

Aktuale

Digjet një banesë në Prishtinë

Një banesë është djegur sot gjatë ditës në ‘Lagjen e Spitalit’ në Prishtinë, ku si pasojë një person është lënduar dhe është dërguar për tretman mjekësor.

Befasia kroate e zgjedhjeve presidenciale në Kroaci

Në Kroaci, në atë që mund të konsiderohet ‘befasi e pritshme’, zgjedhjet presidenciale të së dielës në ruandin e dytë i fitoi kandidati i së majtës Zoran Milanoviç, i cili e sfidoi dhe fitoi ndaj presidentes aktuale konservatore Kolinda…

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë