Shfletimi i Kategorisë

Teknologji

Inteli merr patentën për smartfonin e palosshëm

Prodhues të ndryshëm të smartfonëve janë duke punuar në telefonat e tyre të palosshëm. Por, po ashtu edhe prodhuesit e kompjuterëve dhe procesorëve si Microsoft, Qualcomm, IBM dhe Intel janë duke punuar në pajisjet e palosshme.…

Telefoni i parë 5G i Samsungut do të quhet Galaxy S10 X

Sipas agjencisë koreane të lajmeve, ETNews, telefoni i parë me rrjetin 5G i Samsungut do të quhet Galaxy S10 X. “X”-i qëndron për numrin 10 (seria Galaxy sivjet i mbush 10 vjet), por po ashtu qëndron edhe për “përvojën” dhe “zgjerimin”,…

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë