Del hiti ‘Aje’ nga Tayna dhe Ledri Vula /video/

Sot, ditё e martë, dy këngëtarët e njohur kosovarë, Ledri Vula dhe Tayna, sapo kanё publikuar projektin e tyre përbashkët ‘Aje’, bёn tё ditur Kabllogrami  

Dje nё instagram reperi Ledri Vula kishte paralajmёruar publikimit e projektit pёr sot, dhe u mendua se kjo s’do tё behej sot , por siç po duket, publikimin e paskan lёnё pёr orёt e mbrёmjes.

Kёshtu reperja Tayna dhe Ledri Vula i kanë bashkuar idetë për këngën e re të cilën sapo e lansuan në kanalin zyrtar në Youtube.

‘’Aje’’ titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip.

Për tekstin e këtij projekti muzikor janë kujdesur dy këngëtarët ndërsa për klipin Imagine Films. /©Kabllogrami/

Në vijim mund ta ndiqni klipin e projektit:

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë