Qentë shpërfaqin politikën e Vuçiqit, bëjnë veprime të pahijshme gjatë fjalimit të tij në një miting!

Një foto ka vërshuar rrjetet sociale është duke bërë xhiron e botës, ku në imazh shihen dy qenë duke bërë veprime të pahijshme, gjatë një fjalimi të presidentit serb Aleksandar Vuçiç para audiencës, në një miting publik në Serbi.

Duket se Vuçiqi është sikletosur paksa, mbase nga ideja se këto kafshë më së miri shpërfaqin politikën e tij autokrate e diktatoriale në Serbi dhe skajshmërisht tendencioze e jo serioze ndaj fqinjit jugor – Kosovës, por ai është munduar të vazhdojë fjalimin e tij, sikur asgjë tjetër s’po ndodhte.

Kjo foto sa qesharake, po aq edhe ironike, po bën xhiro nëpër botë dhe është vërshuar nga komentet në rrjetet sociale. /©Kabllogrami/

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë