Shfletimi i Kategorisë

Ngjarje

Bill Clinton në Kosovë për 20 vjetorin e ҫlirimit

Ish-Presidenti amerikan, Bill Clinton në kohën e bombardimeve të NATO-s kundër Serbisë fashiste - që atëbotë udhëhiqej nga krimineli Sllobodan Millosheviq (i përzgjedhur nga akademia serbe dhe kisha ortodokse serbe), do të vie në Kosovë për…

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë